Nurkowanie w Bodrum

Nurkowanie w Bodrum, Odkryj podwodny świat !

Nurkowanie w Bodrum, odkryj podwodny świat, w czasie swoich wakacji. Nurkowanie, to sport lekko ekstremalny z małą domieszką adrenaliny. Chyba każdy, chociaż raz w życiu powinien doświadczyć tego niesamowitego uczucia. Niektórzy twierdzą, że nurkowanie to bakcyl, którego ciężko się pozbyć. W Bodrum nurkowanie jest bardzo popularne.
Wycieczkę na nurkowanie organizujemy codziennie. Oferta jest możliwa dla osób z uprawnieniami, jak i dla osób nurkujących pierwszy raz. Dla nurków licencjonowanych organizujemy kursy udoskonalające. Dla osób początkujących oferujemy kilkudniowe kursy pierwszego stopnia. Można po nich uzyskać licencję PADI lub CMAS. Pod opieką profesjonalnych instruktorów, zapoznają się Państwo z techniką nurkowania. Chociaż na chwilę zapomną o codzienności i przeniosą się w kolorowy świat fauny i flory. Otchłań Morza Egejskiego w Bodrum, zaliczana jest w Turcji do najbardziej atrakcyjnych miejsc dla nurków. Można tutaj spotkać wiele gatunków ryb, dla osób z licencją są bardzo ciekawe wraki. Dla wszystkich nurkujących zapewniony jest profesjonalny ekwipunek wraz z piankami. W czasie rejsu jest też przerwa na posiłek oraz możliwość relaksu na górnym pokładzie.Dla osób towrzyszących dostępne są maski i płetwy dające możliwość snurkowania. Nurkowanie możliwe jest, tylko dla osób powyżej 14-tego roku życia.

CODZIENNIE

OSOBA DOROSŁA

60 €

DZIECI 7-12 LAT

Od 14 lat

DZIECI 0-6 LAT

Od 14 lat
Nurkowanie w Bodrum Turcja.Kursy Padi i cmas

W CENIE

  • Obiad
  • Profesjonalny sprzęt do nurkowania
  • Opieka profesjonalnego instruktora

DODATKOWO PŁATNE

  • Napoje

CO ZABRAĆ

  • Strój kąpielowy i ręcznik
  • Pieniądze

DODATKOWE INFORMACJE

Transfer z hotelu,obejmuje hotele usytuowane w Bodrum,Gumbet i Bitez.Z hoteli oddalonych od Bodrum, transfer jest możliwy za dodatkową opłatą

Mam pytanie