Polskie biuro podróży w Bodrum

Nasza firma

KLS VOYAGES , to jedyne polskie biuro podróży w Bodrum. Firmę naszą założyliśmy w 1995 roku. Jesteśmy licencjonowanym biurem podróży i bezpośrednim organizatorem wycieczek fakultatywnych. Działalność nasza obejmuje teren całej Turcji.

 ” Firma nasza jest członkiem Tureckiej İzby Turystycznej (TURSAB). Posiadamy najwyższą kategorię biura podróży “A”, która upoważnia do samodzielnego organizowania wycieczek fakultatywnych na terenie całej Turcji. Nasz numer rejestracji w Tureckiej Izbie Turystycznej to 3047.”

Polskie biuro podróży w Bodrum dorotaDOROTA

” Jesteśmy jedną z najdłużej prosperujących biur podróży na półwyspie Bodrum. Siedzibę swoją mamy w Gumbet-Bodrum. Posiadamy ponad dwudziestoletni staż, a co za tym idzie, duże doświadczenie.  Zatrudniamy profesjonylny i licencjonowany personel. Oferujemy szeroką gamę wycieczek fakultatywnych, z myślą o wszystkich. Bez względu na upodobania, każdy znajdzie w naszej ofercie, wycieczki odpowiednie dla siebie. 

Polskie biuro podróży w Bodrum kaniKANI

Podróżując z nami każdy turysta jest dodatkowo ubezpieczony. Proszę pamiętać, że ubezpieczenie wykupione przez Państwa w Polsce, obowiązuje na terenie całej Turcji, niezależnie od tego z kim Państwo podróżują. Będąc na wycieczkach z nami, w razie nieprzewidzianych okoliczności, jak najbardziej skorzystają Państwo ze swojej, wykupionej na wakacje polisy. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług naszego biura KLS VOYAGES.

Tursab.Turecka Izba Turystyczna. Firma kls voyages jest członkiem Tureckiej İzby Turystycznej (TURSAB). Polskie biuro podróży w Bodrum

Naszą ideą

jest dotarcie do jak najszerszej grupy turystów, przyjeżdżających na wakacje do Turcji. Pragniemy zapoznać Państwa z bardzo ciekawą i jakże odmienną kulturą Turecką. Chcemy przybliżyć wszystkim bogatą historię Turcji, jej tradycje i obyczaje. Zatrudniamy profesjonalnych przewodników, o wysokiej kulturze osobistej. Starają się oni, w jak najlepszy sposób, przekazać Państwu swoją wiedzę, na temat orientalnej kultury Tureckiej.

 ” W ciągu ponad 20 lat naszej działalnośći,  zdobyliśmy duże doświadczenie. Przez ten okres czasu, dokładnie poznaliśmy potrzeby i wymagania naszych klientów. Nasze doświadczenie staramy się maksymalnie wykorzystać,  przy organizacji imprez wycieczkowych i obsłudze naszych klientów. Dla Państwa wygody podróży, na wycieczkach zapewniamy konfortowe i klimatyzowane autokary. Uważamy, że korzystając z naszej oferty i usług będą Państwo mile wspominać swój pobyt w Bodrum. “

Polskie biuro podróży w Bodrum dorotaDOROTA